Kolorystka Ilona Brzozowska

Prezentownik na ostatnią chwilę – czy analiza kolorystyczna to prezent idealny?

Prezentownik na ostatnią chwilę – czy analiza kolorystyczna to prezent idealny?

Świąteczny szał zakupowy ogarnął świat już prawie miesiąc temu, a to oznaczało rozpoczęcie sezonu pod tytułem „kupowanie prezentów”. W dobie zakupów online niestraszna jest nawet chłodna zima. Tradycja wręczenia sobie podarunków jest niezwykle piękną tradycją, jednak czy zawsze pod choinką znajduje się to, co wpisuję się w potrzeby, estetykę i upodobania danej osoby? Wychodząc, zatem naprzeciw oczekiwaniom swoim oraz świata przedstawię Ci prezent skrojony wprost na miarę, niepowtarzalny i zapamiętany na długo!

Dawanie i przyjmowanie prezentów to jedna z tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Chcesz sprawić radość bliskiej Ci osobie. Prawda? Do obdarowania masz jedno osobę lub całe grono. Znasz swoich bliskich: wiesz, co lubią, czego unikają, zatem zaczynasz świąteczną misję niczym Mikołaj z prawdziwego zdarzenia i… napotykasz pierwszy problem. Nie wiesz, co wybrać.

Witryny sklepów krzyczą promocjami, świątecznymi akcesoriami, pomysłami na prezenty idealne. Poddajesz się szybciej, niż myślałeś, bo czy bliska Ci osoba ucieszy się kolejny rok z rzędu ze świątecznego swetra lub skarpet. Nie wiadomo również jakie kolory dodatków spodobają się bliskiej osobie. Wybrać jasny czy ciemny kolor torebki? A może coś w odcieniach rudości? Ciemna, jasna, ciepła kurtka? Czy zielenie będą odpowiednie? Coś w chłodnym kolorze? Już rok temu wspominałam, dlaczego zakup ubrań i dodatków to nie najlepszy pomysł na prezent. Dowiedz się dlaczego.

Milion pytań, a odpowiedzi brak

Co zatem robić? Jaki prezent kupić? Jak zadowolić bliskich? Jak sprawić im radość? W Twojej głowie kotłuje się więcej pytań niż odpowiedzi. Zegar tyka, serce mocniej bije. Co robić – nieustannie zadajesz sobie to pytanie, lecz spokojnie…

Gdybym powiedziała Ci, że:

  • Istnieje prezent skrojony wprost na miarę?
  • Obdarowana osoba, będzie na pewno zadowolona z podarunku i zyska większą pewność siebie?
  • Prezent dotrze na czas?
  • Podarunek będzie naprawdę wyjątkowy i zapamiętany na długie lata?
analiza-kolorystyczna-prezent-idealny-kolorystka-ilonabrzozowska
Analiza kolorystyczna to nietuzinkowy prezent Źródło: Unsplash

Analiza kolorystyczna na wyciągnięcie ręki?

Ten podarunek zajmuje niewiele miejsca, ale jego wartość jest ogromna. Czy już wiesz, o czym mówię? Nie będę Cię dłużej trzymać w niepewności. Podaruj bliskiej Ci osobie bon podarunkowy na analizę kolorystyczną! Ten nietuzinkowy prezent ma moc wielkiej zmiany. Pozwala poznać typ urody, jej cechy i paletę barw dopasowaną do potrzeb danej osoby. Analiza kolorystyczna to podstawa podstaw w budowaniu profesjonalnego wizerunku. W mojej ofercie znajdują się trzy pakiety, a każdy z nich zapewnia wzrost pewności bliskiej Ci osobie i wielki uśmiech na jej twarzy. Ten niewielki podarunek ma moc zmiany codziennych wyborów. Dopasuj go wedle uznania i potrzeb. Wybierz jeden z pakietów: pakiet basic, pakiet standard czy pakiet premium.

Jeśli masz trudności z wyborem odpowiedniego pakietu, skontaktuj się ze mną. Razem wybierzemy idealną opcję, która zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę. Jako kolorystka i stylistka doradzę Ci w odpowiedni sposób.

Kto potrzebuje analizy kolorystycznej?

Każdy człowiek ma inne cechy urody. Ma ciemne włosy, jasne oczy czy śniadą karnację. Każdemu człowiekowi pasują inne kolory, które przypisane są do typów kolorystycznych. To właśnie analiza kolorystyczna pozwala poznać, jakim typ kolorystyczny reprezentuje dana osoba. To pozwala dobrać odpowiednie barwy i ich paletę, w których wyglądają dobrze, nie tylko kobiety, ale również mężczyźni.

Czy uroda przemija? Znając swój typ urody, można zapomnieć o tym stwierdzeniu, bowiem kolory odpowiednio dopasowane są skazane na moc pochwał w każdym wieku. Analiza kolorystyczna to usługa jednorazowa, która zapewnia wieloletnią zmianę.

Nie zapomnij o sobie, czyli analiza kolorystyczna dla Ciebie

Mikołaj ma wiele osób do obdarowania, dlatego z chęcią szuka pomocników. Podczas organizacji świąt nie zapominaj o sobie i swoich potrzebach. Prezent od siebie dla siebie? To brzmi jak wyzwanie i ambitny plan na sprawienie sobie nie tylko okazjonalnego prezentu, lecz podarunku na całe życie.

Czy wiesz, że sukces jest ukryty na dnie szafy, a optymalna i zorganizowana szafa to odzyskane zasoby decyzyjne? Jednym podarunkiem możesz zmienić swoje życie na zawsze. Zyskać więcej czasu i energii na podejmowanie decyzji. Bez wątpienia wzrośnie również Twoja pewność siebie i zarobki.

Jeśli:

  • Za dużo czasu poświęcasz na wybór ubrań do pracy
  • Chcesz zawsze wyglądać dobrze
  • Chcesz poprawić swój wizerunek

Jesteś w dobrym miejscu. Przeprowadzona analiza kolorystyczna pozwoli poznać, jaki masz typ urody. Jesteś typem ciepłym czy typem chłodnym? Jako kolorystka przeprowadzę analizę kolorystyczną w taki sposób, że zaczniesz dostrzegać kolory i następnie z nimi pracować. Będziesz odróżniał chłodne, zgaszone i jasne barwy. Kolory nie będą miały przed Tobą tajemnic. Sprawię, że już zawsze będziesz się dobrze prezentował i będziesz przygotowany na każdą okazję. Usługa analizy kolorystycznej to nie tylko prezent, a inwestycja. Ponadto kupując ubrania dopasowane do Twojego typu urody, zapewniasz moc pochwał w swoim kierunku. Czy jesteś gotowy na zmianę pod okiem stylistki? Twoja paleta barw czeka na odkrycie.

 

Święta to bez dwóch zdań magiczny czas. Podczas gdy wiele materialnych rzeczy jest wprost na wyciągnięcie ręki, są prezenty, które potrafią zmienić całe dotychczasowe życie. Jednym z nich jest konsultacja ze mną, na analizę kolorystyczną. Wprowadzenie do świata typów kolorystycznych i kolorów usprawni decyzje podejmowane każdego dnia przed szafą. To prezent, który oszczędzi czas osoby obdarowywanej, a możesz również być nią Ty. Najpiękniejsze i najlepsze prezenty to te z serca, dlatego nie zastanawiaj się dłużej! Analiza kolorystyczna zmienia życie i jest prezentem idealnym. Spodoba się każdemu! Poznaj swoje barwy. Wejdź do świata kolorów. Skontaktuj się ze mną. Znasz adres!

Udostępnij ----

Bez kategorii
Kolorystka Ilona Brzozowska trzymająca paletę kolorów

NEWSLETTER ----

Spójny wizerunek wzbudza zaufanie klientów i partnerów biznesowych. Otrzymuj wskazówki i powiadomienia o nowych postach.