Ilona Brzozowska

Ilona Brzozowska
Edit

Masz Pytania?

Wizerunek

Marki Osobistej

...Jak zwiększyć swoją wiarygodność i szybciej odnieść sukces?

...Chcesz, żeby wizerunek Twojej marki osobistej był spójny?
...Stresujesz się swoim wyglądem przed ważnym wystąpieniem na żywo lub online?
...Twoja marka osobista potrzebuje nowej identyfikacji wizualnej?

Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco, to Marka Mocy jest dla Ciebie, ponieważ dzięki niej w kompleksowy sposób zbudujesz spójną i wiarygodną markę osobistą.

Odnoś coraz więcej sukcesów, poczuj się pewnie i zapadaj w pamięć swoim klientom tak jak oni!

Jak ubrać się na randkę

Pomyśl...

Jak by to było być osobą odnoszącą sukcesy, która wyróżnia się z tłumu i jest uznana w swojej branży?

Czy wiesz, że badania naukowe potwierdzają, że odpowiednie ubranie może wpływać na zwiększenie naszej kreatywności i abstrakcyjnego myślenia?

Jak te umiejętności mogłyby zmienić Twój biznes na lepsze?

Zobacz metamorfozę piosenkarki Dominiki Komiago. Zauważ, jak bardzo sam dobór odpowiednich kolorów sprawił, że Dominika lepiej się prezentuje.

metamorfoza, stylistka Warszawa-min

Przed

po 1

Po

Z gamy kolorystycznej Dominiki Komiago jej grafik wybrał amarnatowy róż i przyciemnił go cyklamenem, żeby osiągnąć bardziej sceniczny i artystyczny klimat logo. Te kolory na poziomie podświadomym mówią nam, że Dominika to kobieta silna, pewna siebie i odważna. Lubi być w centrum uwagi oraz stawia na jakość i luksus, a przede wszystkim jest kreatywna i ma artystyczną duszę.

Badania naukowe potwierdzają, że klienci podświadomie dokonują zakupów na podstawie kolorów.

Wie o tym również blogerka Sara z Jakurządzićmieszkanie.pl, dla której na jej kolor przewodni wybrałyśmy grejfrutowy róż. Jest to kolor mocno zwracający uwagę, ale nie agresywny. Podświadomie nas uspokaja, łagodzi złość (która podczas samodzielnego remontu mieszkania może się przecież pojawić) i sprawia, że zmieniamy nastawienie na bardziej pozytywne. Dodatkowo wskazuje, że blog jest prowadzony przez bardzo wnikliwą kobietę, która nas zrozumie w naszych rozterkach i która jest obdarzona niezwykła intuicją i kreatywnością.

Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się co mają mówić o Tobie kolory Twojego logo?

Stwórz spójny wizerunek Twojej marki osobistej

Marka Mocy to najlepsza inwestycja w siebie i swój biznes! Stwórz swój profesjonalny wizerunek, dzięki któremu wzrośnie Twoja wiarygodność, zdobędziesz nowych klientów i wzrosną Twoje zarobki.

Wiedza i umiejętności, które nabędziesz podczas naszej wspólnej pracy, będą aktualne przez resztę Twojego życia! Ale jeśli nawet przyjmiemy, że będziesz z tej wiedzy korzystał/korzystała tylko przez dwa lata, to zapłacisz za nią zaledwie 4 zł dziennie! Za tę cenę nie kupisz nawet kawy!
Pomyśl też o Twoich nietrafionych zakupach i podsumuj, ile wydałeś/wydałaś na ubrania, w których nie chodzisz? Dzięki współpracy ze mną takie sytuacje już się nie zdarzą, bo zawsze będziesz dobrze wydawał/wydawała pieniądze na swoje ubrania.

W ciągu 2 lat:

0
Oszczędność na nietrafionych zakupach
0
Oszczędność czasu
0
Zysk z nowych klientów lub awansu
0
Sukcesy w negocjacjach i nawiązanie intratnych relacji biznesowych

Wartość w sumie

0

Pewność siebie, wiarygodność, autorytet, spokój – bezcenne!

A Markę Mocy możesz mieć za jedyne:

0

+ 600 – 800 zł za każdy wybrany przez Ciebie moduł

Jak stworzyć Markę Mocy w 2 etapach?

1. Garderoba Mocy - to nasza baza do dalszej pracy:

Miesięcznie prowadzę ograniczoną liczbę osób przez ich indywidualną metamorfozę, dlatego zarezerwuj swój termin już dziś! Nie pozwól, żeby odkładanie spraw na później sprawiło, że będziesz czekał/czekała ze swoją transformacją i odniesieniem sukcesu.

Po opłaceniu zamówienia, skontaktuję się z Tobą i ustalimy terminy naszej współpracy.

Pamiętaj też, że gwarantuję Ci możliwość konsultacji online po naszej współpracy. Dzięki temu, gdy pojawią Ci się wątpliwości na samodzielnych zakupach lub nie będziesz wiedział/wiedziała, czy dane elementy w szafie do siebie pasują, możesz się do mnie zwrócić, a ja chętnie wesprę Cię w dalszym, samodzielnym kompletowaniu Twojej garderoby.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze mną!

Garderoba Mocy przyniesie Ci efekty, o jakich Ci się nie śniło. Możesz wyglądać lepiej niż sobie wyobrażasz!
Jestem przekonana, że po przejściu przez proces tworzenia Garderoby Mocy stwierdzisz, że to były najlepiej zainwestowane w Twój wizerunek pieniądze!

PS: Życie jest zbyt krótkie, żeby marnować je na odkładanie rzeczy na potem. Zmień swój wizerunek już dziś! Jesteś wyjątkowy/wyjątkowa i Twój wygląd może to pokazywać światu. Przestań oglądać się za siebie i podejmij zdecydowane kroki, które doprowadzą Cię do zmiany! Zbuduj Garderobę Mocy, a zobaczysz, jak ogromny przeskok zrobisz w swoim życiu zawodowym i prywatnym.