Ilona Brzozowska

Edit

Masz Pytania?

Jak to się zaczęło

Wyobraź sobie dziewczynę (po romanistyce) z działu księgowości. To ja sprzed lat –lubiłam Excela, słupki, filtry i wykresy, ale pewnego dnia zapragnęłam zmiany. Czułam, jak wzywa mnie przygoda.

Stanęłam przed dylematem: spokojna praca czy wielka niewiadoma? Zrządzeniem losu otrzymałam propozycję zostania modelką na kursie makijażu. Czemu nie! Tyle że… z każdym kolejnym zjazdem coraz trudniej było mi wysiedzieć na krześle. Chciałam sama chwycić pędzel w dłoń!

Kolorystka...
A kto to...

Niedługo potem sama zostałam wizażystką, a tym co najbardziej mnie w tej pracy inspirowało okazały się kolory i tajniki ich komponowania!

Kolory wprost mnie oczarowały i do dziś zgłębiam ich fascynujący świat jako kolorystka.

Słyszałeś, słyszałaś o zawodzie kolorystki? Znasz kogoś kto był u kolorystki?

No właśnie… okazało się, że praca na własny rachunek nie zawsze jest prosta, tym bardziej w zawodzie, o którym mało kto słyszał. Szczególnie, że w tamtym okresie pojawiły się poważne kłopoty ze zdrowiem.

To nie ubrania są ważne, ważny jesteś Ty

Dzięki procesowi uzdrawiania swojego ciała zagłębiłam się w siebie i odkryłam swoją kreatywność! Teraz ją doceniam i wykorzystuję w stylizacji, która według mnie, ma Ci pomóc lepiej poznać siebie i odważyć się komunikować ze światem.

Jak widzisz, droga nie była wcale taka oczywista, ale układanka złożyła się w całość.

Połącznie moich umiejętności i ogromna wrażliwość na potrzeby innych sprawiają, że mogę pomagać innym w tworzeniu wizerunku ich marki osobistej i czerpać z tego ogromną satysfakcję.

Masz pytania? Zadzwoń do mnie lub skorzystaj z formularza kontaktowego