Kolorystka Ilona Brzozowska

Czy czujesz się przeciążony decyzjami?Czy wiesz, ile trafnych decyzji jesteś w stanie podjąć w trakcie dnia?Stresujesz się, czy podejmiesz dobrą decyzję?

Czy czujesz się przeciążony decyzjami?

Czy wiesz, ile trafnych decyzji jesteś w stanie podjąć w trakcie dnia?

Stresujesz się, czy podejmiesz dobrą decyzję?


1. Decyzje

Czym jest podejmowanie decyzji? Jaki mamy potencjał decyzyjny? Ile energii tracimy na podejmowanie decyzji?

 

2. Środowisko

Żyjemy w środowisku, gdzie mamy nadmiar informacji, jesteśmy przebodźcowani i odczuwamy bardzo dużą presję w związku z podejmowanymi decyzjami.

 

3. Jak ograniczyć decyzje nie tracąc jednocześnie na wydajności?

Ludzie, którzy osiągnęli sukces wiedzą, że podejmowanie decyzji mocno obciąża, więc ograniczają ich liczbę dzięki: automatyzacja i delegowanie

 

4. Czy niepodejmowanie decyzji, to ich ograniczanie?

Zdarza się, że będąc przeciążonymi decyzjami po prostu przestajemy je podejmować. Czy to dobre rozwiązanie? Jeśli chodzi o wizerunek, to często zdarza się, że po prostu go ignorujemy lub bagatelizujemy i nie prezentujemy się profesjonalnie ani często też nie czujemy się pewni siebie. W świecie, gdzie marka osobista jest kluczowa, nasz wizerunek jest niezwykle ważny. Gdy nie przykładamy do niego wagi potencjalnie tracimy zaufanie klientów i pieniądze.

5.Ograniczenie liczby decyzji ubraniowych i profesjonalny wygląd?

Wystarczy stworzyć zoptymalizowaną szafę. Jest to szafa, w której ubrania są indywidualnie dobrana do Ciebie pod względem Twojej urody, sylwetki, potrzeb i stylu, a jednocześnie spełnia ona warunki tzw garderoby kapsułowej. Oznacza to, że liczba ubrań jest ograniczona i łatwo miksują się one między sobą dając bardzo wiele zestawów z relatywnie niewielkiej liczby ubrań. ( Można tutaj dopisać odrobinę o procesie, czyli wybór kolorów, najlepszych fasonów, analiza potrzeb i stopnia formalności, przegląd szafy, wspólne zakupy i stworzenie zestawów)

 

6. Jakie są korzyści zoptymalizowanej szafy?

  • odciążenie od decyzji i zwolnienie swojego “zbiornika decyzji” na kluczowe kwestie w biznesie czy w życiu prywatnym 
  • oszczędność czasu przy porannym wyborze ubrania
  • oszczędność pieniędzy – koniec z nieprzemyślanymi zakupami pod presją czasu, wiesz już dokładnie czego szukać, żeby uzupełnić Twoją spójną szafę
  • bardziej profesjonalny wygląd i wzrost zaufania klientów
  • poczucie komfortu, że dobrze wyglądasz i wzrost pewności siebie

Podsumowując

Odciążając się od decyzji ubraniowych, dzięki współpracy ze stylistką, masz większe zasoby na podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Udostępnij ----

Bez kategorii
Kolorystka Ilona Brzozowska trzymająca paletę kolorów

NEWSLETTER ----

Spójny wizerunek wzbudza zaufanie klientów i partnerów biznesowych. Otrzymuj wskazówki i powiadomienia o nowych postach.